Medarbejdere

Hvem er de ansatte på kraftWerket?

 KraftWerket´s medarbejdergruppe består af  dedikerede, engagerede og passionerede personligheder, der alle arbejder for at uddanne morgendagens kulturentreprenører og demokratisk engagerede medborgere!

nana

Nana Friis Madsen

Leder

nana@kraftwerket.dk

 

 

1f4df0f Marie-Louise Gandrup hall

Ansvarlig Snabslanten, etc.

Marielouise@kraftwerket.dk

 

 

download

Hans Skou

UnderWerket, Projektrådgivning

Hans@kraftwerket.dk

 

 

10686916_10152780028266155_7898760262012759774_n

Peter Andersen

Web, Teknik, Projektrådgivning

Peter@kraftwerket.dk

 

 

10685508_10152945090721204_3183318847459852530_nCamilo fernandez

Camilo@kraftwerket.dk

Militær nægter, Studiemedarbejder

 

 

 

10362833_705258929512474_2894785913466962487_n

Jeppe Wittus

Jeppe@kraftwerket.dk

Afvikler, UnderWerket

 

 

 

 

10561837_807196695980139_1175797384380623782_n Freja Fris

freja@kraftwerket.dk

Eventkoordinator-elev, UnderWerket

 

 

 

 

10426123_10153071419659518_6219618222189313510_nLasse Kjøbeløv

lasse@kraftwerket.dk

Praktikant